Присоединятесь, хорошие идеи всегда нужны!

Як цікаво подарувати дитині подарунок на Новий рік

Новорічні свята 0 0.0

Як цікаво подарувати дитині подарунок на Новий рік
Фото: madeformums.com

Новорічна ніч - одна з найбільш особливих на рік! І цю ніч батьки можуть перетворити на справжню чарівну казку для своїх улюблених дітей!

 

ЯК НАЗВАТИ НОВОРІЧНИЙ ПОДАРУНОК ДІТЯМ ДО 6-7 РОКІВ

 

НОВОРІЧНІ ГОСТІ

Діти молодшого віку навряд чи стануть чекати приходу Нового Року, тому подарунок можна вручити або напередодні, запросивши Діда Мороза зі Снігуронькою або ж подарувати подарунки вранці.

Запрошуючи аніматорів, врахуйте, що малюки до 2-3 років можуть злякатися незнайомців в яскравих костюмах, тому обов'язково спробуйте познайомитися з ними заздалегідь і коротко обговорити програму.

Під час приходу гостей будьте поруч з дитиною, щоб він відчував себе в безпеці.

 

РАНКОВИЙ СЮРПРИЗ У ЯЛИНКИ

Якщо ви точно впевнені, що для дитини знайомство з Дідом Морозом ще зарано, тоді підготуйте йому новорічний ранковий сюрприз біля ялинки.

Безліч подарунків з улюбленими іграшками, обгорнутих в пакувальний папір або великий мішок - викличуть у дитини захоплення і ціле море радості. А якщо серед них виявиться велика коробка з печатками і штампами з північного полюса, місця проживання Діда Мороза, з ялинками і сніжинками радості вашої дитини не буде меж.

Як цікаво подарувати дитині подарунок на Новий рік

Фото: madeformums.com

Для більшого ефекту можете зробити сліди Діда Мороза з борошна або штучного снігу в балончиках. Коли будете підходити до ялинки - зверніть на них увагу малюка: "Виявляється вночі до нас приходив Дід Мороз!"

Як цікаво подарувати дитині подарунок на Новий рік Як цікаво подарувати дитині подарунок на Новий рік

Фото: madeformums.com

 

НОВОРІЧНА ПЛУТАНИНА З ПОДАРУНКАМИ

Новорічна плутанина з подарунками може стати прекрасним розвагою для всієї родини. Домовтеся з сусідами, бажано у яких також є діти приблизно вашого віку, що в новорічну ніч Дід Мороз "випадково" переплутає мішки з подарунками (для більшої переконливості не забудьте підписати мішки).

 

У новорічну ніч попросіть сусіда принести мішок з подарунками для сусідських дітей і постукати в заздалегідь обумовлений час. Відкривши двері і побачивши подарунок покажіть радість і підкличте дітей. Коли вони наблизяться, зауважте, що подарунок-то не для вас і вкажіть на надпис дітям.

 

Обурюйтеся, що Дід Мороз приніс чужий подарунок, і все-таки його потрібно віддати за призначенням! А по шляху "зустріньте" сусідів з вашими подарунками.

 

Після обміну подарунками діти знатимуть, що Дід Мороз дарує подарунки всім дітям, але в такому поспіху звичайно ж може навіть помилитися!

 

Відволікаючи маневри

Діти підростають і дуже хочуть побачити гостя, який залишає під їх ялинкою подарунки. Батькам стає все важче відвернути увагу дитини від ялинки, тому за 5-10 хвилин до Нового Року вони йдуть на різні хитрощі:

- Попросіть тата вийти на вулицю разом з дитиною для того, щоб запалити новорічні феєрверки або хлопавки. У цей час сховайте подарунки по ялинку. Потім покличте їх швидше підійти до столу, адже Новий Рік ось-ось настане!

- Подарунки можна заховати в сусідній кімнаті і залишити там мобільний, попередньо встановивши новорічну мелодію.

- Непомітно зателефонуйте на мобільний і попросіть дітей піти подивитися. Що відбувається в сусідній кімнаті, непомітно відключивши телефон.

- Заздалегідь попросіть сусіда постукати або зателефонувати в ваші двері.

 

ЯК НАЗВАТИ НОВОРІЧНИЙ ПОДАРУНОК ДІТЯМ ВІД 7 РОКІВ

Дітей старше 6-7 років важко провести, та й, напевно, не потрібно - тому перетворите отримання подарунка в веселу гру!

 

ЗАВДАННЯ ВІД ДІДА МОРОЗА

Всі ми пам'ятаємо, що у Діда Мороза подарунок потрібно заслужити, виконавши його зазвичай нескладні завдання. Як правило - це зимові або новорічні вірші, пісеньки, загадки або фанти. Комусь доведеться взяти на себе роль помічника Діда Мороза і давати завдання присутнім зі складених в мішок або красиво і по-новорічному оздоблену коробку завдання в гарних новорічних конвертиках.

 

У ПОШУКАХ новорічних подарунків

Всім відому гру пошук за записками можна перетворити в захоплюючу новорічну пригоду! Запасіться додатковими невеликими подарунками за кожне правильно виконане завдання і заздалегідь сховайте подарунки для всіх дітей і членів родини! В обумовлений час "знайдіть" підказку на ялинці і вирушайте шукати подарунки.

 

Всего комментариев : 0
Добавить комментарий:Создаем для вашего праздника бесплатные шаблоны с 2012 года. Вкладываем свое мастерство, душу и любовь ❤