Присоединятесь, хорошие идеи всегда нужны!

Як написати листа Діду Морозу?

Новорічні свята 0 0.0

Фото: https://wstxsports.files.wordpress.com
 

Як написати листа Діду Морозу? Багато батьків напевно замислювалися, як же пояснити дітям, особливо малюкам - як же потрібно правильно попросити Діда Мороза про омріяний подарунок.

 

КОЛИ ПИСАТИ ЛИСТА 

Уже в листопаді можна нагадати дитині про те, що Новий рік не за горами і вже пора задуматися про те, що Дідові Морозу потрібно надіслати листа. Поговоріть з дитиною і поясніть йому:

потрібно згадати як дитина себе вів протягом року, адже ще є час виправити помилки (перестати гратися, наприклад тощо). 

Коли ви все пояснили, можете запропонувати вибрати час для написання листа Дідові Морозу. До речі, для цього є навіть спеціальний день: 4 грудня - День замовлень подарунків і написання листів Діду Морозу. Але спочатку потрібно скласти список подарунків. 

 

СПИСОК ПОДАРУНКІВ 

Це дуже важлива і дуже важка для кожної дитини частина. І йому напевно знадобиться допомога і підтримка дорослих членів сім'ї) 

1.Подумать про подарунки. У листі потрібно писати тільки те, що насправді дуже потрібно. Занадто довгий список Дід Мороз не зможе дочитати, у нього ж дуже багато листів, та й негарно забагато просити. 
2. Не забудьте попередити дитину, що Дід Мороз звичайно ж дуже добрий, але раптом у нього не вистачить подарунків на всіх або ж він вирішить, що ще не час дарувати такий подарунок, який ти б хотів. Не варто ображатися чи засмучуватися! 
3. Мимохідь, читаючи список подарунків можете сказати, що зовсім необов'язково Дід Мороз все повинен дарувати, щось зі списку може подарувати і мама з татом або бабуся з дідусем. 
Після того, як з головним подарунком від Діда Мороза ви визначитеся, можна починати готуватися писати лист - його ще потрібно відіслати, Дід Мороз повинен встигнути його прочитати, щоб виконати новорічну прохання! 

 

ГОТОВИМСЯ ПИСАТИ ЛИСТА 

Перш ніж писати Дідові Морозу лист - потрібно підготуватися і купити або зробити все необхідне: 

1.Сходіть на пошту і купити конверт і марки. 
2. Підготувати олівці, фломастери, листи для письма. Дитині дуже цікаво буде зробити своїми руками новорічні конвертики, наклеїти марки. 

Роздрукуйте кілька шаблонів новорічних конвертів, а також листочків для письма. І запасіться звичайним офісним папером - писати лист зовсім не так легко! Та й список заповітних подарунків, який можна буде написати в листі теж скласти непросто і можливо щось доведеться змінити! 

 

АДРЕСА ДІДА МОРОЗА 

Найважливіше - треба ж знати куди відправити лист, тому потрібно дізнатися адресу Діда Мороза. У Діда Мороза є помічники, які відкладають для нього листи. 

У Росії лист можна відправити за адресою: 
Офіційна поштова адреса Діда Мороза у Великому Устюзі: 162340, Росія, Вологодська область, місто Великий Устюг, будинок Діда Мороза 
Московська резиденція Діда Мороза (сюди листи зі столиці дійдуть набагато швидше): 109472, м.Москва, Кузьмінський ліс, Дідуся Мороза 

В Україні лист можна відправити за адресою: Київська обл., М Буча, вул. Інститутська, 22, діду Морозу. 

В Білорусі лист можна відправити за адресою: 225063, п / о Каменюки, Каменецький р-н, Брестська обл., Біловезька пуща. Дідові Морозу 

 

ПИШЕМО ЛИСТ

Переходимо до найважливішої частини - написання листа, тут без допомоги дорослого не обійтися. Мама або тато повинні підійти до цього з усією серйозністю і відповідальністю! Малюкам, які ще не вміють писати потрібно допомогти і написати лист за них. Вони в свою чергу нехай намалюють 2 малюнки Дідові Морозу: листівку в подарунок і те, що вони хотіли б отримати на Новий рік. 
Більш старшим дітям потрібно трохи допомогти правильно скласти текст листа: 

1. Починаючи лист напиши: "Дорогий Дід Мороз!" 
2. На наступному рядку розкажи трохи про себе, наприклад, ім'я, вік і т.д. 
3. Розкажи як ти поводився в цьому році. Можна навести приклад, як ти намагався бути хорошим. 
4. Подякуй Дід Мороза за торішні подарунки - йому буде дуже приємно! 
5. Напиши, щоб ти хотів отримати в подарунок на цей Новий Рік. 
6. Закінчи лист - напиши своє ім'я і вік. 
7. Намалюй новорічну листівку для Діда Мороза в подарунок - йому буде дуже приємно! 

 

ПРИКЛАД ЛИСТА 

Дорогий Дід Мороз! Мене звуть ______________, мені __ років і я живу в __________________, який знаходиться дуже далеко від тебе. 
Я намагався бути хорошим протягом всього року і сподіваюся, що заслужив хороший подарунок. 
Дякую за торішні подарунки - вони мені дуже сподобалися. В цьому році я б хотів: _____________________________________________________________ 
Я знаю, що ти і ваші помічники дуже зайняті, але сподіваюся, що ти також знайдеш час, щоб доставити подарунки для мене. 
Дякую! ___________________ 

 

ВІДПРАВКА ЛИСТА 

Коли лист написано, малюнок намальований - вкладіть листи в конверт і підпишіть його разом з дитиною. Потім рушайте на пошту і покладіть його в поштову скриньку. 

Всего комментариев : 0
Добавить комментарий:Создаем для вашего праздника бесплатные шаблоны с 2012 года. Вкладываем свое мастерство, душу и любовь ❤