Конверт і лист Святому Миколаю шаблони

День Святого Миколая

Якщо ви зберігаєте або дотримуєтеся християнських традицій у вихованні дитини, ви можете написати листа Святому Миколаю. Спеціально для вас підготовлені набори в єдиному стилі, конверт і листи Святому Миколаю роздрукувати які ви можете вдома або в найближчому фотосалоні або копі центрі. Зверніть увагу, що листочки для письма потрібно друкувати на матовому папері, інакше ви не зможете їх заповнити!

 

Для вас підготовлені шаблони листів Святому Миколаю – порожні бланки з лініюванням для листів для Дідові Морозу, порожні бланки без лініюванням (їх можна використовувати для малюнка). Кожен комплект складається з конверта і двох варіантів листів для письма.

 

Конверт и лист Святому Миколаю шаблоны завантажити безкоштовно

 

Святий Миколай – один із найшанованіших в святих в світі – він вважається покровителем дітей та сиріт. Святий Миколай став прообразом Санта-Клауса і Діда Мороза та інших новорічних персонажів в різних країнах. Взимку День Святого Миколая відзначають свято Святого Миколая 6 грудня для католицьких християн і 19 грудня – православні християни. У країнах, де дотримуються католицькі традиції, день Миколая в ніч на свято святого Миколая, перед тим як лягати спати, біля ліжка діти кладуть великі шкарпетки для подарунків. 19 грудня по традиції Миколай приходить з подарунками або прутиками, які кладе під подушку дитині.

 

Варіант 1. Конверт і лист Святому Миколаю шаблони

Конверт и лист Святому Миколаю шаблоны завантажити безкоштовно

* Конверт і лист Святому Миколаю завантажити шаблони в форматі PDF

 

Варіант 2. Конверт і лист Святому Миколаю шаблони

Конверт и лист Святому Миколаю шаблоны завантажити безкоштовно
* Конверт і лист Святому Миколаю завантажити шаблони в форматі PDF

 

Спецтемы: Новый год без хлопот  Новый год: идеи, советы, поделки

 

ВАЖНО: При загрузке на мобильные устройства файлы могут не открываться из-за слишком большого размера или по другим причинам. Если файлы не находятся на вашем устройстве, проверяйте папку Загрузки или ищите через Проводник. Для просмотра PDF файлов необходимо установить приложение для просмотра PDF-файлов. Больше информации в FAQ .

 

ЕСЛИ ССЫЛКА НЕ РАБОТАЕТ: пожалуйста, напишите об этом в комментарии или сообщите о неработающей ссылке по контактам.

 

КОММЕРЧЕСКОЕ ИСПОЛЬЗОВАНИЕ: пожалуйста, проверяйте наши правила использования.

 

CREDITS: vecteezy vecteezy

Конверт і лист Святому Миколаю шаблони

Оцените статью
Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Adblock
detector