Шаблон шокобокса Подарунок від Святого Миколая на Кіндер Шоколад

День Святого Миколая

Шаблон шокобокса Подарунок від Святого Миколая на Кіндер Шоколад 8шт буде дуже приємним подарунком для дітей дошкільного віку на гостинець або подарунок на День Святого Миколая. Дуже зручно використовувати таку обгортку для колективних подарунків в дитячих колективах – дитячому садку або школі..

 

Святий Миколай – один із найшанованіших в святих в світі – він вважається покровителем дітей та сиріт. Святий Миколай став прообразом Санта-Клауса і Діда Мороза та інших новорічних персонажів в різних країнах. Взимку День Святого Миколая відзначають свято Святого Миколая 6 грудня для католицьких християн і 19 грудня – православні християни. У країнах, де дотримуються католицькі традиції, день Миколая в ніч на свято святого Миколая, перед тим як лягати спати, біля ліжка діти кладуть великі шкарпетки для подарунків. 19 грудня по традиції Миколай приходить з подарунками або прутиками, які кладе під подушку дитині.

 

Пропонуємо подарувати коробочку цукерок Кіндер шоколад (8 шт) c зображенням Святого Миколая і написом Подарунок від Святого Миколая. За бажанням можна вставити написи в графічному редакторі, а якщо написи плануєте писати від руки, тоді потрібно друкувати на матовому папері і робити напис маркером з тонким стрижнем. Друк на папері щільністю 200-270 г / м3.

 

Шаблон шокобокса Подарунок від Святого Миколая на Кіндер Шоколад

Шаблон шокобокса Подарунок від Святого Миколая (коробочка на Кіндер Шоколад 8 шт) скачать шаблон JPG+PDF

 

Спецтемы: Новый год: идеи подарков Новый год без хлопот

 

ВАЖНО: При загрузке на мобильные устройства файлы могут не открываться из-за слишком большого размера или по другим причинам. Если файлы не находятся на вашем устройстве, проверяйте папку Загрузки или ищите через Проводник. Для просмотра PDF файлов необходимо установить приложение для просмотра PDF-файлов. Больше информации в FAQ .

 

ЕСЛИ ССЫЛКА НЕ РАБОТАЕТ: пожалуйста, напишите об этом в комментарии или сообщите о неработающей ссылке по контактам.

 

КОММЕРЧЕСКОЕ ИСПОЛЬЗОВАНИЕ: пожалуйста, проверяйте наши правила использования.

Шаблон шокобокса Подарунок від Святого Миколая на Кіндер Шоколад

Оцените статью
Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Adblock
detector