Присоединятесь, хорошие идеи всегда нужны!

Статьи

Шаблон шокобокса Подарунок від Святого Миколая на Кіндер Шоколад 8шт

Шаблон шокобокса Подарунок від Святого Миколая на Кіндер Шоколад 8шт буде дуже приємним подарунком для дітей дошкільного віку на гостинець або подарунок на День Святого Миколая. Дуже зручно використовувати таку обгортку для колективних подарунків в дитячих колективах - дитячому садку або школі.

Конверт и лист Святому Миколаю шаблоны завантажити безкоштовноЯкщо ви зберігаєте або дотримуєтеся християнських традицій у вихованні дитини, ви можете написати листа Святому Миколаю. Спеціально для вас підготовлені набори в єдиному стилі, конверт і листи Святому Миколаю роздрукувати які ви можете вдома або в найближчому фотосалоні або копальні центрі. Зверніть увагу, що листочки для письма потрібно друкувати на матовому папері, інакше ви не зможете їх заповнити!

Запрошення на день народження дівчинки в стилі «Красуня та чудовисько» - 2 варіанти в двох найпопулярніших розмірах для запрошень. 

Запрошення на день народження в стилі «Холодне (крижане) серце» скачати безкоштовно для самостійного друкуЗапрошення-книжка на день народження в стилі «Холодне (крижане) серце» - 4 варіанти. Розмір розгорнутого запрошення 21*15 см, складеному вигляді 10,5 * 15 см.

Вітальний банер «З Днем Народження» скачати безкоштовноВітальний банер «З Днем Народження» для друку на 9 аркушах формату А4 в блакитному і рожевих кольорах. 

Гра «Новорічна телеграма» для дорослих та для дітейЖартівлива телеграма з пропущеними прикметниками Новорічна телеграма - для проведення новорічної гри для дорослих і / або для дітей. Дружною компанією складіть телеграму Дідові Морозу.

Создаем для вашего праздника бесплатные шаблоны с 2012 года. Вкладываем свое мастерство, душу и любовь ❤